Geri dönün

Bu yıl on yedincisi düzenlenen 100 Yıllık Okullar Spor Şöleni 02 – 04 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır. Tüm müsabakalar FMV Işık Okulları Ayazağa Kampüsü’nde yapılacaktır. Sizlerin de katılımlarınızı beklemekteyiz.

Geçtiğimiz yıl on sekiz okulun mezun derneğinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz turnuvamızda 6 kategoride +36 yaş ve -36 yaş skalasında, bay – bayan olarak gruplar oluşturulacak ve tüm takımlar dengi takımlarla yarışacaktır. Kategorilerimiz basketbol, voleybol, tenis, masa tenisi, yüzme, futbol olarak bölümlendirilmiştir.
Başvuru formları ekte olup katılımcıların formları doldurup [email protected] / [email protected] adresine göndermelerini rica ederiz.

  • Müracaat edilen branş/branşlardan vazgeçildiği bilgisi müsabakalardan 48 saat öncesinde bildirilmesi rica olunur.
  • Katılımcı, spor yapmasında bir engel olmadığına dair sağlık raporunu adresine e-posta yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Geçen sene olduğu gibi bu senede müsabakalar öncesinde Ayazağa Kampüsü’nde sağlık raporu alınabilecektir.

2017 yılında yapmış olduğumuz şölenin videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz ve bu seneki güncel başvuru formu ektedir.


Saygılarımızla,
Feyziyeliler Işıklılar Derneği
Yönetim Kurulu

Foto Galeri

Video Galeri